teisipäev, 5. juuni 2018

Reis Tallinnasse


Startisime kell 18 00 me sõitsime kaks ja pool tundi.Minu lemmikloom oli jääkaru. Põhimõtteliselt olid ka elevandid toredad.Ninasarviku sarv oli nii suur.Paabulinnud oli nii ilusad ja ägedad. Loomaaias olime 2 tundi. Mõned linnud olid nagu kivikujud näiteks toonekurg.Igas tahes mulle meeldis ka krokodill, haikala ja kalad.Siis olid seal veel jõesiga, metssiga ja tüügassiga. Jääkarul ei ole külm isegi talvel, sest tal on soe karv ja kaks kihti. Selle pärast ongi tal soe.Tiigrid mängisid ja väga hästi me neid ei näinud.Hüään oli väga ilus ja hobused olid väga ilusad, sest nad olid kõik reas..Peale loomaaeda läksime linna uudistama. Käisime ka McDonaldis.Seal me sõime.Vanalinnas nägime kaugelt laulukaart. Seal oli väga palju turiste.Ja loomaaed oli väga äge.Jõudsime tagasi kell 18. 00. Päev oli ikkagi põnev ja väga äge.
Mikk
Me läksime Tallinna loomaaeda.Me nägime seal jääkaru, hirve, flamingosi, lõvi, hüääni, pesukaru, tiigrit. Me nägime Tallinna vanalinnas munga kujusi. Me käisime vaateplatvormil. Tallinna loomaaias oli tore giid. Ta näitas meile paabulinde. Aga, kahjuks ei teinud ta saba lahti.
Tevon

Me startisime hommikul kell 8.00.Sõit kestis kaks tundi, aga tegime väikese peatuse. Kui jõudsime Tallinna  loomaeda tuli vastu giid. Ta oli lahe. Jääkaru mängis vee all kiviga. Hüään oli väga metsik loom. Lõvi oli nii nunnu. Makaakahvid olid targad, sest  kohe, kui isaahv tuli teiste juurest, vaatas pere ta hoolikalt üle. Elevant oli tore ta oli nii suur sesd ta kalus 6 tonni. Me nägime veel flamingosid, olid nad alles armsad . Käisime veel vanalinnas, seal oli lõbus ekselda. Muidugi käisime vaateplatvormil. Me lugesime kokku, mitu trepiasted viib ülesse. Mina sain 124 trepiastet. Ma nägin veel riigikogu hoonet seal me tegime pilti ja turistid pildistasid meid ka.Siis käisime veel Neitsitorni juures. Neitsitorni juures olid munga kujud.Mina soovitaksin minna ka teistel Tallinnasse minna.
Delisa
Meie klassi päev algas kell 8.00. Me sõitsime kaks ja pool tundi. Esimesena käisime loomaaias. Mulle meeldisid alpakad ,sest naad olid nii nii niiiiiii armsad. Nägime veel: jääkaru, hüääni, jaapani makaake, laamasid, alpakasid, alligaatorit, kalu, pesukaru, paabulinde, toonekurgi, luiki, ninasarvikuid, elevanti. Pärast loomaaeda läksime MaDonalsisse. Siis läksime Tallinna vanalinna uudistama. Käisime vaateplatvormi peal. Siis läksime Riigikogu maja ette pilti tegema, aga siis hakkasid meid pildistama turistid.
Martaliis

Me läksime välja kell 8.00. Me tegime ühe pausi.Me vaatasime jääkarusid. Üks jääkaru tõstis kivi üles. Me nägime krokodille, aga nad magasid kogu aeg. Me nägime lõvisi ka nemad magasid.Me nägime laamad ja kaamelid.Siis me veel nägime pesukarusid. Ja veel hobuseid. Me veel nägime flamingosid ja neil oli veel seal peegel. Veel nägime hüääni. Me nägime ninasarvikuid ja elevanti. Me nägime paabulinde ja toonekurge.Me käisime MaDonalsis söömas.Me nägime mungakujusid.
Taavet
Me käisime Tallinna loomaaias. Me nägime loomaaias lõvi, flamingosi, metssiga, merisiga, hüääni, jääkaru, elevanti, makaaki, tüügassiga, kalakassi, pesukaru, paabulindu, ninasarvikuid. Pesukaru on tark, kui ta leiab toitu, siis ta peseb selle vee sees ära. Kui lõppetasime loomaaias olemise, siis läksime McDonaldisse sööma. Siis ootas meid buss. Ta viis meid s Balti jaama. Me pidime siis lugema ära vaateplatvormini trepid. Ma sain kokku 124 sammu . Edasi me otsisime Neitsitorni. Me eksisime pisut ära ja leidsime lõpuks Neitsitorni ülesse. Läksime bussi juurde, ta viis meid poodi. Ma ostsin lima ja trips-traps-trulli mängu. Me saime poes olla 20 minutit. Siis läksime tagasi kooli.
Markus
Me läksime Tallinna loomaaeda. Me nägime hüääni, kes oli meie giidi lemmikloom looma aias. Siis nägime jääkaru, keda oli vee alt lahe vaadata. Nägime flamingot, kes olid valged mitte roosad. Nägime veel haikala, elevanti, lõvisid, ahve- nende liigi nimi oli makaagid. Pärast loomaaeda läksime McDonaldisse ja edasi Neitsitorni juurde. Veel käisime vanalinnas ja nägime mungakujusid. Seal olid vaateplatvormid, kust oli näha laulukaar. Me nägime Riigikogu hoonet ja Eesti suurimat raamatukogu. Tee peal nägime Pika Hermani torni. Meie reis kestis 8 tundi.
Uku
Alustasime reisi koolimaja eest. Ootasime natuke ja siis saabuski buss. Kui olime bussi sisse läinud hakkasime koos Martaliisiga muusikat kuulama. Mingi aja pärast jõudsime vahepeatusesse sõime natuke ja asusime teele. Siis jõudsime Tallinnasse ,vaatasime võimsaid ja suuri maju. Jõudsime Tallinna loomaaeda. Mulle meeldisid hüäänid, sest nad olid musta ja halli värvi ja neid kohtab loomaaias harva. Mulle meeldis  ka pesukaru, sest ta on nii nunnult paksuke. Ning käisime vanalinnas. PS! Me käisime McDonaldsis söömas.
Kelis
Meie käisime Tallinna loomaaias. Ma nägin seal flamingosig ja elevanti. Mulle meeldis kõike rohkem elevant, sest tal on nii pikk lont. Ta sõi poole puu oksad ära .Keegi viskas puuri tagant talle oksi juurde. Me kahjuks ei näinud elvandi nägu.
Tanel
Meie käisime Tallinna loomaaias. Me nägime suurt elevanti, kes kaalus 6 tonni ja me nägime 3 erinevat liiki siga.Mulle meeldis jääkaru, sest ta tõi vee alt kive ülesse. Me käisime vaatetornis ja see oli Toompea mäe otsas ja sinna peab kõndima 143 sammu.Me käisime Neitsitornis ja me nägime mungakujusid, mungad on mehed. Me nägime vaateplatvormil nägin laulukaart. Me käisime McDonalsis söömas ja me sõime rohkem kui 30 minutit.
Levon
Me käisime teisipäeval 22.-l mail Tallinna loomaaias. Me nägime erinevaid loomi nagu näiteks elevanti, kes kaalus 6 tonni, siis nägime jääkaru, ta oli naljakas. Eriti huvitav oli see, et ta tõi vee põhjast kivi pinnale ja viskas tagasi.Siis nägime hüääni. Ta nägi välja nagu koer, aga oli hoopis kaslane. Nägime veel makaake, neil oli roosa pepu. Nad olid nii targad, et üks pisike makaak tuli suure makaaki juurde ja ta otsis kõik puugid üles ja sõi ära. Me käsime ka Tallinna vanalinnas ja seal me käisime vaateplatvormil. Käisime Neitsitornis ja nägime väravast sisse tulles munkade kujusi.
Leila
Me käisime Tallinna loomaaias.Me startisime 8.00.Seal oli põnev selle poolest,et seal oli suuri loomi. Mulle meeldis kõige rohkem jääkaru. Kõige vähem meeldis mulle metssiga. Me nägime metssiga,jõesiga,tüügassiga.Kõige suurem oli elevant. Sain teada,et jääkarul on talvel ka palav.Me käisime McDonaldsis söömas.Sealt ostsid kõik midagi.Me käisime ka vaateplatvormil.Seal oli kõike näha.Me nägime riigikogumaja.Seal oli turiste.Siis me nägime kahurit. Ma soovitan sinna teistel ka minna.
Tevin
Me hakkasime sõitma 8.00.Kui olime kohale jõudnud läksime Tallinna loomaaeda,seal ootas meid giid.Ta näitas ja rääkis loomadest. Me nägime jääkaru. Ma sain teada, et jääkaru võib olla 330 cm pikk,hüääni,elevanti ja ma sain teada et elevant võib elada 60 aastaseks,paabulinde,erinevaid põrssaid,krokodill ja palju teisi loomi ja linde.Kui loomaaias sai käidud läksime McDonaldsisse sõime kõhu täis ja siis läksime bussiga sõitma. Me sõitsime vanalinna, seal nägime Neitsitorni, munkasid,kahureid,riigikogu jne.Siis läksime bussi ja sõitsime poodi saime osta asju jne. Siis sõitsime koju. Seal reisil oli väga äge, mulle väga meeldis,eriti loomaaias.
Mirtel-Mia

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar